آرایش لایت همان آرایش کم نیست!  اگر دقیقتر بگوییم در آرایش لایت با اینکه همه موارد که در آرایش رعایت می شود کمتر دیده می شود اما این به این معنی نیست که کمتر هم استفاده شده است.

در آرایش لایت رژ گونه، رژ لب در آرایش صورت با رنگ های بژ و کرم استفاده می شود اما در سبک غلیظ رژ لب و رژ گونه یا حتی سایه نیز از رنگ های تیره و جیغ استفاده می شود.

با این که در این نوع آرایش از از رنگ هایی مثل صورتی یا هلویی استفاده می شود اما مهمترین بخش صورت چشم در نظر گرفته می شود. سعی بر این است که رنگ های استفاده شده کاملا فید شود و درخشندگی و جذابیت عنصر مهم برای آن در نظر گرفته می شود.

در این سبک هالایتر طرفدار زیادی دارد برای اینکه گونه ها را برجسته تر نشان می دهد البته اگر طرفدار کمی رنگ تیره هم هستید می توانید از رژ گونه برنزی استفاده کنید. اگر رنگ رژ لب را با رنگ سایه چشم هماهنگ کنید زیبایی بسیاری به صورت شما می دهد چرا که شما را شاداب تر از قبل نشان می دهد.

در آرایشگاه حرفه ایی تفاوت ها و اصول این نوع میکاپ یعنی آرایش لایت رعایت می شود. آرایشگاه و میکاپ آرتیست های حرفه ایی می تواند در عین حال اینکه زیبایی خارق العاده ایی را به چهره مراجعه کننده خود می دهد اما در عین تغییرات زیادی در او ایجاد نکند. تغییر زیاد در عصر حال اگر مربوط به فشن میکاپ نباشد زیاد باب طبع اکثر افراد نمی باشد.

امروزه، بیشترین انتخاب در آرایشگاه انتخاب آرایش لایت می باشد که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و اکثرا ترجیه می دهند که مخصوصا در روزهای خاص چهره طبیعی تری داشته باشند.

باید گفت آرایش لایت در مقابل میکاپ ایرانی قرار دارد و اگر این نوع میکاپ را در آرایشگاه یا در خودآرایی انتخاب می کنید باید بگوییم انتخاب درستی است برای اینکه هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و همیشه به روز خواهد بود همان گونه که اکثر ستاره های سینمایی در هالیوود آن را انتخاب می کنند و قطعا مشخص کننده ترندهای روز دنیا هستند که می توانند الهام بخش میلیون ها نفر در دنیا برای انتخاب استایلشان باشند چرا که یک ظاهر طبیعی، شاد و جذاب همیشه طرفداران بی شماری دارد.

 
جدیدترین سالن های زیبایی

خانه زیبایی سمیرا موسوی

سعادت آباد

مرکز تخصصی کراتین مو سادا

سعادت آباد

خانه زیبایی هنر

سهروردی شمالیبا ما همراه باشید

آخرین اخبار و مطالب را از طریق رسانه اجتماعی ما دنبال کنید.


در خبرنامه بیونا عضو شوید:

اخبار مربوط به جشنواره ها و تخفیفات را مستقیما در ایمیل خود دریافت کنید.