اینستاگرام از اولین روزهای فعالیت خود این هدف را با خود داشت که بین مردم صمیمیت بیشتری در سراسر جهان ایجاد کند. این صمیمیت میتوانست از طریق انتشار عکس باشد، بدون لزوم وجود نوشته و یا هر مورد دیگری، اما اکنون اینستاگرام در دنیا به ابزاری برای تعیین استاندارد تعیین شده است؛ انگار مردم دنبال فرصتی بودند تا از خود یک تصویر زیبا برای نشان دادن داشته باشند و این تصویر زیبا گاهی غیر واقعی است و گاهی برای همان تصویر زیبا در اینستاگرام هزینه های گزافی پرداخت می شود.

شما می توانید در این اپلیکیشن و سایت تصاویری از خود و زندگیتان را به راحتی در اختیار دنبال کنندگاتان قرار دهید یا حتی به کسب و کارتان طبق قوانین مشخص شده رونق بیشتری بدهید.

کسب و کارهایی که از طریق شبکه های اجتماعی مثل Instagram  به درآمد بالاتری رسیده اند بسیار زیاد شده است چرا که مخاطبان بیشتری از آن استفاده می کنند برای مثال افرادی که حوزه زیبایی فعالیت دارند اما، این روزها اینستاگرام تصمیم گرفته است تا این روند را تغییر دهد و به اصل شروع فعالیت خود باز گردد. از جمله اقاداماتی که اینستاگرام در این خصوص انجام داده است حذف پست هایی است که مربوط به جراحی زیبایی و لاغری می باشد.

البته در فیسبوک نیز محدودیت های اعمال خواهد شد تا محتوی های این چنینی برای کاربران زیر هجده سال نشان داده نشود تا کودکان و نوجوانان الویت های بهتری نسبت به زندگی و همچنین ارتباط های موثر خود داشته باشند.

اینستاگرام امیدوار است به واسطه این روش کمی  از تغییر هدف های به وجود آمده برای شرکت خود جلوگیری کند و مردم اینستاگرام را برای نشان دادن زندگی واقعی و علاقه مندی هایشان استفاده کنند.

شاید روش کاملا تاثیر گذاری نباشد اما اقدامات اینچنینی از نظر ما در بیونا نیز شروع کننده فعالیت های خوبی می تواند باشد تا مردم نسبت به نمایش آنچه هستند و سبک های زندگی خود سالم تر از پیش رفتار کنند و زندگی خود را به سمت پذیرش و ارتقا واقعیت های زندگی خود سوق دهند.

ما در بیونا در تلاش هستیم بهترین ها را برای نشان دادن زیبایی واقعی شما به تصویر بکشیم. بیونا بهترین ها را به شما معرفی می کند. شما میتوانید بیونا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
جدیدترین سالن های زیبایی

خانه زیبایی سمیرا موسوی

سعادت آباد

مرکز تخصصی کراتین مو سادا

سعادت آباد

خانه زیبایی هنر

سهروردی شمالیبا ما همراه باشید

آخرین اخبار و مطالب را از طریق رسانه اجتماعی ما دنبال کنید.


در خبرنامه بیونا عضو شوید:

اخبار مربوط به جشنواره ها و تخفیفات را مستقیما در ایمیل خود دریافت کنید.