عروسی و ازدواج یکی از مهمترین اتفاق های زندگی هر کسی می باشد. مراسم ازدوج نیز از مهمترنی بخش هایی است که هر زوجی هم استرس برگزاری آن را دارند و هم اینکه بسیار برایشان مهم می باشد. عروس خانم ها بیشتر از هر چیری به لباس و آرایش خود اهمیت فراوانی می دهند و ماه ها درگیر انتخاب  مدل میکاپ و آرایشگاه مناسب می باشند.

هر دختری آرزوی این را دارد که در یک روز به خصوص شبیه به  تصویر رویایی خود باشد برای همین رعایت چند نکته بسیار مهم و ضروری می باشد.

1. قبل از عروسی و میکاپ اصلی حتما به آرایشگاه خود بروید و یکبار آن میکاپ  را که انتخاب کرده اید را امتحان کنید. حواستان باشد روز تست آرایشتان در آرایشگاه حتما لباس یفید بپوشید. ( همیشه یک میکاپ را انتخاب کنید که بهترین شما را نشان دهد چون تصاویری که ثبت می شود سال ها بعد نیر باید جذابیت خود را داشته باشد.

2. گاهی اوقات انتخاب مدل های مختلف برای عروسی ممکن است نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. مثلا استفاده از رنگ های صورتی و قرمز را در عروسی برای انتخاب رژ لب فراموش نکنید.

3. در تست مدل آرایش در آرایشگاه مد نظرتان حتما هم نور خورشید و هم نور اتاق را در عکاسی امتحان کنید.

4. از رنگ و مدل موی مصنوعی در موهاینان استفاده نکنید حتی اگر آریشگرتان در آرایشگاه گفت، چون زمان عکاسی  عروسی مصنوعی بودن موی شما به چشم خواهد خورد.

5. ابروهایتان را به صورت کاملا طبیعی بیارایید و حتما حواستان باشد رنگ مو و رنگ موهایتان متناسب با هم باشد.

6. انتخاب آرایشگاه مناسب با سلیقه تان بسیار مهم است اینکه آرایشگرتان سلیقه شما را بداند مهم تر هم هست.

7. به این نکته توجه کنید که اگر برایتان مهم

بیونا در این مقاله یکی از آرایش های جذاب خود را قرار داده است با کلیک روی کلمه در این مقاله بیونا آرایش می توانید ویدئو مرتبط را تماشا کنید

بیونا به شما توصیه میکند داشتن بهترین حس مهمترین از انتخاب مد های روز می باشد چرا که مد همیشه تغییر خواهد کرد اما احساس شما در یک روز خاص برای همیشه ثبت خواهد شد.

برای انتخاب و تماشای بهترین مدل های عروس به مجله بیونا سر بزنید و مدل مناسب خودتان را انتخاب کنید.
جدیدترین سالن های زیبایی

خانه زیبایی سمیرا موسوی

سعادت آباد

مرکز تخصصی کراتین مو سادا

سعادت آباد

خانه زیبایی هنر

سهروردی شمالیبا ما همراه باشید

آخرین اخبار و مطالب را از طریق رسانه اجتماعی ما دنبال کنید.


در خبرنامه بیونا عضو شوید:

اخبار مربوط به جشنواره ها و تخفیفات را مستقیما در ایمیل خود دریافت کنید.