ویتامین C  معجزه پوست شما


ویتامین C  فقط برای داشتن سلامتی بیشتر در بدن شما نیست، بلکه یکی از ملزومات زیبایی پوستتان نیز می باشد که بدون وجود آن پوست شما محکوم به از بین رفتن خواهد بود.

محصولات مراقبت از پوست با ویتامین C سرشار از آنتی اکسیدان هستند و می توانند روند ترمیم در پوست را تسریع کنند. نه تنها مزایای بهداشتی زیادی دارد ، گنجاندن آن در کارهای روزمره مراقبت از پوست شما می تواند به موارد زیر کمک کند.محصولات مراقبت از پوست با ویتامین C سرشار از آنتی اکسیدان هستند و می توانند روند ترمیم در پوست را تسریع کنند. نه تنها مزایای بهداشتی زیادی دارد ، گنجاندن آن در کارهای روزمره مراقبت از پوست شما می تواند به موارد زیر کمک کند.

ویتامین C می تواند خطوط ریز ، چین و چروک و نقاط تاریک روی صورت شما را هدف قرار دهد. اینها همه علائم پیری است و به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب ممکن است روی پوست شما ظاهر شود. استفاده از مرطوب کننده با ویتامین C می تواند به ترمیم چربی های پوست و افزایش احتباس رطوبت کمک کند. پوست هیدراته پوست شاد است!
باعث می شود پوست شما کمرنگ تر به نظر برسد

 

می تواند به درخشان شدن پوست و بازگشت درخشش به چهره شما کمک کندمی تواند به درخشان شدن پوست و بازگشت درخشش به چهره شما کمک کند.

 مقابله با پیری با ویتامین C


 ما روزانه پوست خود را در مقابل آلودگی های زیادی قرار می دهیم که این امر باعث می شود تا وجود رادیکال های آزاد در پوست بیشتر شود که سلول های پوستی شما را تحت تأثیر قرار دهد. مهم است که آنها را خنثی کنیم تا روند پیری کند شود. سلول های پوستی شما را تحت تأثیر قرار دهد. مهم است که آنها را خنثی کنیم تا روند پیری کند شود. سلول های پوستی شما را تحت تأثیر قرار دهد. مهم است که آنها را خنثی کنیم تا روند پیری کند شود.

این ویتامین به شما کمک می کند تا روند این امر را کند و یا حتی از بین ببرید. پوست شما می تواند در کار و حتی روابطتان بسیار تاثیر گذار باشد چرا که نشان دهنده سلامت جسم و روان شماست برای همین باید همیشه مراقب این امر بسیار مهم باشید.

محافظت اضافی در برابر آفتابافزودن مقداری ویتامین C در محافظت در برابر آفتاب شما می تواند یک لایه اضافی و مؤثر در برابر آفتاب ایجاد کند. این کار همزمان پوست شما را نیز تغذیه می کند. می توانید از ضد آفتاب با SPF 50 یا پایین تر استفاده کرده و قبل از ترک خانه از سرم ویتامین C یا به شکل پودر استفاده کنید.

 

محافظت اضافی در برابر آفتاب


افزودن مقداری ویتامین C در محافظت در برابر آفتاب شما می تواند یک لایه اضافی و مؤثر در برابر آفتاب ایجاد کند. این کار همزمان پوست شما را نیز تغذیه می کند. می توانید از ضد آفتاب با SPF 50 یا پایین تر استفاده کرده و قبل از ترک خانه از سرم ویتامین C یا به شکل پودر استفاده کنید.

 

اگر از خواب بیدا میشوید و از التهاب اطراف گونه ها ، بینی و چشم ها از التهاب اطراف گونه ها ، بینی و چشم ها اذیت می شوید، ه سادگی یک مرطوب کننده ویتامین C را قبل از رفتن به رختخواب بمالید ه سادگی یک مرطوب کننده ویتامین C را قبل از رفتن به رختخواب بمالید و یا اینکه پس از بیدار شدن از خواب صورت خود را با این ویتامین شست و شو دهید تا صورتی پر طراوت و با نشاط داشته باشید.

 

 

برچسب ها:
پوست، محافظت از پوست،جدیدترین سالن های زیبایی

خانه زیبایی سمیرا موسوی

سعادت آباد

مرکز تخصصی کراتین مو سادا

سعادت آباد

خانه زیبایی هنر

سهروردی شمالیبا ما همراه باشید

آخرین اخبار و مطالب را از طریق رسانه اجتماعی ما دنبال کنید.


در خبرنامه بیونا عضو شوید:

اخبار مربوط به جشنواره ها و تخفیفات را مستقیما در ایمیل خود دریافت کنید.